BMX kluba Rīgas Favorīts 2013.gada sezonas gada balle

Kausi 2013

BMX kluba Rīgas Favorīts 2013.gada sezonas gada balle neformālā un jautrā atmosfērā.

 

 

 

 

 

 

 

Sveiciens!

Esam sagaidījuši Jauno 2014.gadu, kura pirmais mēnesi jau pusē un gluži neviļus gribas domāt par jaunās BMX sacensību sezonas sākumu. Taču nē!

Pagājušajā nedēļā Rīgas Hanzas vidusskolas sporta hallē pulcējās lielākā daļa BMX kluba Rīgas Favorīts braucēju, viņu vecāku, brāļu, māsu, draugu, radu, lai neformālā un jautrā atmosfērā atskatītos uz aizvadīto - 2013.gada sezonu. Iespējams, kāds gaidīja, ļoti izsmeļošas, garas un nopietnas runas, bet šoreiz tādu nebija, pasākuma galvenais uzdevums bija vienkārši pabūt kopā netreniņu un nesacensību atmosfērā, satikties tiem, kas pēc iepriekšējās BMX sezonas noslēguma  nebija tikušies.

Gribas teikt, ka izdevās.

Neiztrūkstoša pasākuma sākuma daļa bija svētku mielasts, pēc kura visus klātesošos ar saviem jokiem, trikiem un atjautības uzdevumiem, iesaistot arī skatītājus, izklaidēja burvju mākslinieks. Jāsaka, ka dažas lietas daudziem no publikas arī pēc it kā šķietami vienkāršiem trikiem palika miglā tītas. Par vakara muzikālo noformējumu rūpējās dīdžejs Jans, kurš bija piemeklējis mūziku jebkurai gaumei – sākot no jaunajiem populārajiem gabaliem un beidzot ar veco labo latviešu klasiku un Rammstein. Interesenti, un tie, kas vēl nebija paspējuši to izdarīt sezonas laikā, varēja apskatīt iegūtos kausus sacensībās, kurās kā viens no kritērijiem bija klubu kategorija.

Mūsu sportistiem bija lieliska iespēja sevi parādīt arī citos sporta veidos, jo visu pasākuma laiku bija iespējams uzspēlēt basketbolu, rāpties virvē un pa zviedru sienu, kā arī izpildīt dažādus akrobātiskus paņēmienus uz matračiem.

Bija liels prieks redzēt Gustavu. Ar viņu vakara gaitā varēja aprunāties arī visi tie, kas ikdienā viens otram jautā: „ Kā iet Gustavam?” Tāpat bija iespējams ziedot naudas līdzekļus puiša atbalstam un iegādāties Keep fighting krekliņus.

Patīkams pārsteigums gaidīja katru no kluba braucējiem – visiem tika pasniegti kalendāri ar mūsu braucēju bildēm. Par to bija parūpējušies kluba treneri Jānis un Kaspars kopā ar kluba vadību. Apsveicam tos, kuri tur nokļuva šogad, pārējiem visas iespējas censties uz nākamo gadu.

 

Taču tas nebija vienīgais vakara pārsteigums. Treneri bija sarūpējuši arī balvas par aizvadītā gada vasaras nometnēs rīkotajām intelektuālajām un sporta aktivitātēm:

 

Nometne Nr.1 „lielie”:

1. Ralfs Vindelis; 2. Artis Možeiko; 3. Reino Liepiņš

Nometne Nr.2:

1. Ralfs Vindelis; 2. Artis Možeiko; 3. Krists Filips Rozītis

 

„Mazie” divu nometņu kopvērtējumā:

1. Matīss Kalveršs; 2. Oskars Balodis; 3. Emīls Stepāns, Klāvs Stepāns.

 

Protams, arī treneri nepalika bez apsveikumiem.

Ja apbalvošana par aktivitātēm vasaras nometnēs un treneru sveikšana vairs nav jaunums, tad pilnīgi negaidīti bija apbalvojumi nominācijās „Gada ģimene 2013”, „Uzlecošā zvaigzne 2013”, „Gada sportists 2013”. Jāteic, ka par pagājušo gadu šīs nominācijas tika izvēlētas eksperimentālā kārtā un to laureātus, pēc konkrētiem kritērijiem, noteica kluba treneri un prezidents. Nākotnē ir plānots šīm nominācijām, pievienot, iespējams, vēl kādu, iepazīstināt visus ar kritērijiem, kā arī sportistus, nominācijām izvēlēties ar kluba biedru palīdzību un vēlāk no visiem kandidātiem ar  balsojuma palīdzību noteikt laureātus. Jāpiebilst, ka šie kausi ir ceļojoši.

Te arī laureāti:

„Gada ģimene 2013” –Možeiko ģimene;

„Uzlecošā zvaigzne 2013” –Edgars Langmanis (treneris Kaspars Ernstsons)

„Gada sportists 2013” - Paula Kibare (treneris Jānis Lapsiņš).

Vēlreiz apsveicam!

Viens posms atkal ir noslēdzies, lai pavisam drīz sāktos nākamais.

 

Veiksmi, Spēku, Izturību 2014 gada sezonā!